Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grajewo

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Grajewo,podlaskie

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowa cena! 499 000 zł. Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 123 m2 w Grajewie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Oprócz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 139 zł37,10 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Parkowa Grajewo. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 877 zł52,32 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Parkowa Grajewo. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 300 zł92,90 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z antresolą. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, aneks do pracy, łazienka, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Grajewo,podlaskie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Dom mieszkalny z ogrodem oraz częścią usługową - Restauracją wraz z miejscami noclegowymi w miejscowości Grajewo znajdujący się na ul. Kopernika (woj. Podlaskie, przy trasie 61 na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dolna

Grajewo,podlaskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Grajewo, ul. Dolna Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z 1958 roku, położony w Grajewie przy ul. Dolnej. Nieruchomość idealna dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grajewo,podlaskie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości grejewo, ul. Ełcka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Grajewo przy ul. Ełckiej, usytuowana na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Budynek mieszkalno-usługowy typu bliźniak położony przy drodze krajowej 65 Białystok- ełk w miejscowości Grajewo. Budynek posiada na parterze lokal usługowy obecnie wynajęty dla Firmy Polsat (.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 012 m² 154,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej części miasta Grajewo, przy ul. Łąkowej, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ma powierzchnię 60 m i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej funkcjonalnej kuchni, sypialni, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

169 750 zł679 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż są wystawione zgodnie z tytułem dwie działki budowlane przy ul. Kościelnej w Grajewie o łącznej powierzchni 679 m2 (zgodnie z wypisem z rejestru gruntów). Na.

Szczegóły ogłoszenia

325 250 zł1 301 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż są wystawione zgodnie z tytułem dwie działki budowlane przy ul. Pilota Kazimierza Sztramko w Grajewie o łącznej powierzchni 1 301 m2 (zgodnie z wypisem z rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, o powierzchni użytkowej 50,8 m z dodatkową piwnicą 6,2 m , łącznie 57 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł12 916 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 1,29 ha Grajewo, ul. Przemysłowa Media Asfalt 100 m frontu Gotowy teren inwestycyjny w granicach Grajewa pełne uzbrojenie w drodze, szeroki front oraz wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grajewo,podlaskie

240 000 zł60,10 m² 3 993 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60,10m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 3 ustawne sypialnie łazienka oddzielne wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł64,10 m² 3 900,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , składające się: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - 2 korytarzy , - 2 łazienek. - do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grajewo

Grajewo,podlaskie

120 000 zł1 201 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie idealne działki po 1200m2 położone ok. 3,5 km od Grajewa , Nieruchomości objęte mpzp jako budowlano- usługowe (usługi nieuciążliwe) Media : -prąd ,woda (wodociąg miejski) przy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,56 m² 5 560,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wejścia, z dużym potencjałem z uwagi na atrakcyjną lokalizację. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura. Mieszkanie o powierzchni 48,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60,76 m² 4 361,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 136 m² 246,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej powierzchni 1136 m2 zabudowanej budynkiem garażowo-warsztatowym z projektem adaptacji na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe Grajewo

Grajewo,podlaskie

319 000 zł58,20 m² 5 481,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez dużych remontów? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalność i dobrą lokalizację, a jednocześnie daje możliwość odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Grajewo

Grajewo,podlaskie

299 000 zł60 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł748 m² 3 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości inwestycyjna w Grajewie Dzielnica Przemysłowa Typ nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny, w ciągłym użytkowaniu/wynajmie Powierzchnia działki: 740 m Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,30 m² 5 831,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na I piętrze w budynku wielorodzinnym ( blok mieszkalny), jednoklatkowym. Mieszkanie posiada wyremontowaną kuchnię i łazienkę. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 465 m² 283,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Grajewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2465 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Grajewa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł66,60 m² 5 690,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , położone na 3. piętrze w spokojnym bloku w Grajewie, ul. Osiedle Południe 16 - z odnowioną klatką schodową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grajewo,podlaskie

193 860 zł1 077 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 1.077 m 2 , Grajewo, ul. Fiołkowa, 193.860 zł, sprzedaż. Na sprzedaż ładna, równa działka budowlana znajdująca się w Grajewie przy ul. Fiołkowej (obok Sadowej) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grajewo

Grajewo,podlaskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy Dom Szeregowy z Garażem - Grajewo Lokalizacja, która łączy spokój z miejską wygodą! Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,30 m² 5 161,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m 2 położone na IV piętrze bloku na Osiedlu Broniewskiego w Grajewie Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Grajewo,podlaskie

1 700 000 zł345 m² 4 927,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grajewa o powierzchni 300 m2 z działką 447 m2. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę budynku o profilu usługowo-mieszkalnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł47,83 m² 4 181,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania 47,83 m Grajewo, osiedle Broniewskiego, położonego na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grajewo,podlaskie

999 000 zł15 830 m² 63,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W biurze korona real estate. Nowa cena 999 000 zł brutto Oferujemy Państwu działkę położoną w Grajewie o łącznej powierzchni ponad 1,5 hektara. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł540 m² 7 405,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Opis Lokalizacji: strategicznie usytuowana w centrum Grajewa, ta nieruchomość oferuje niezrównane możliwości dla przedsięwzięć biznesowych. Zlokalizowana w centrum Grajewa, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł2 345 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Atrakcyjna działka usługowa w Grajewie Jeśli jesteś inwestorem, przedsiębiorcą lub prowadzisz własny biznes ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: grajewo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krzywa

Grajewo,podlaskie

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej znajdujego się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grajewie, na działce o powierzchni 414 m2. Mieszczą się na niej dwa budynki - garaż oraz dom.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł24,95 m² 6 212,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rabat nowa cena 155 000 zł Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania w centrum Grajewa. Nieruchomość o powierzchni 24,95 m2 położona na 2 piętrze bloku 4 piętrowego, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,96 m² 5 532,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

propozycja singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 37,96 m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 1 ustawna sypialnia łazienka z wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59,54 m² 4 014,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,54 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z lat 80. przy ulicy Osiedle Centrum 30 w Grajewie. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pęzy

Grajewo,podlaskie

850 000 zł321,40 m² 2 644,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w Grajewie przy ulicy ks. A. Pęzy 2, na działce o powierzchni 880 m2. Ta lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta jak również.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 911 m² 78,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1911 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Grajewa przy ulicy Geodetów. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Grajewo,podlaskie

285 000 zł72,97 m² 3 905,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie 72,97 m2 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Grajewo,podlaskie

319 000 zł58,20 m² 5 481,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł23 441 m² 127,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka 23441 m2 położona ok 10 km od Grajewa. Działka przemysłowo - logistyczna przeznaczona pod działalność : - produkcyjną ,magazynową ,składową ,centra logistyczne czy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij