Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Tabortowskiego

Tabortowskiego, Grajewo, podlaskie

  • 720 000 zł
  • 80 m²
  • 9 000 zł/m²

Zdjęcie

Maria Chilińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Tabortowskiego

Tabortowskiego, Grajewo, podlaskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

720 000 zł

80 m²

9 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Tabortowskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

720 000 zł 80 m² 9 000 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
-
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

-

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 720 000 zł (9 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 80 m², 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 400 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43339/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz przestrzennego mieszkania, które jest nowoczesne, gotowe do wprowadzenia i. tanie w utrzymaniu? Ta oferta łączy wysoki komfort z wyjątkowo niskimi kosztami stałymi.

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80 m², położone przy ulicy Tabortowskiego 3, w nowoczesnym bloku z 2020 roku z windą. (...)

Agent

Maria Chilińska

725 185...

725 185 862

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maria Chilińska

725 185...

725 185 862

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości